Menu


BİZ KİMİZB

Maare Grup "Kurumsal yönetim" ilkelerini uzun vadeli ve kalıcı başarının bir gereği olarak görmekte ve uygulamaktadır. Çalışanları, uzun vadeli ve güvene dayalı ilişkiler kuran, iş süreçlerine enerji, dürüstlük, tecrübe ve değer katan başarılı profesyonellerdir.

Yenilikçi bir yaklaşımla ürün, hizmet ve çözümler yaratarak, sürdürülebilir karlılığı yakalamış etik değerlerimizden ve kaliteden ödün vermeden, toplum ve ülke için değerler üreterek büyümek. Çalışanlarımız, müşterilerimiz, iş ortaklarımızla ilişkilerimiz şeffaf, uzun süreli, yapıcı ve dürüstlük esasına dayalı yürütülür, onlara güvenir ve onlardan da bizlere güvenmelerini bekleriz.

Müşteri memnuniyeti, sunduğumuz hizmet ve çözümler, müşterilerimizin verimliliğini arttırarak, hedeflerine daha hızlı ulaşmalarını ve büyümelerini amaçlar. Müşteri odaklı çalışır, gereksinimlerine göre kendimizi geliştiririz. Başarma azmi, tüm faaliyet alanlarımızda standardı belirleyen ve en iyi olmayı amaçlar, daima kendimizden ve rakiplerimizden daha iyiyi yaparak fark yaratmayı hedefleriz.

Yenilikçilik, sürekli kendimizle yarışarak, yenilikçiliğin gücüne inanırız. Devamlı öğrenerek kendimizi geliştirir ve hız kazanırız. Girişimcilik, sürekli olarak en yükseği hedefleyerek, yeni fikirler ve iş alanları üretiriz.

BİZE ULAŞINB

Esenşehir Mahallesi Nato Yolu Caddesi Atılım Sokak Maare Group Binası No:45
Ümraniye / İstanbul

Tel  : 0 216 464 0 787
Fax : 0 216 464 0 790

E-posta: info@maaregroup.com